ATM-meeting
visual
News

Het Advipro A-Team Managers team: Uitbreiden voor succes

In de dynamische wereld van life sciences is onze groei van cruciaal belang om te voldoen aan de steeds veranderende behoeften van onze klanten. Bij Advipro hebben we onlangs een opmerkelijke uitbreiding doorgevoerd in ons managementteam, specifiek binnen ons ATM (A-Team Managers) team.

In deze blog willen we je graag vertellen over de geweldige groei dat ons ATM-team heeft doorgemaakt, van 9 naar 15 enthousiaste leden! Van de 9 vorige A-Team Managers zijn maar liefst 5 collega’s doorgegroeid naar Associate Business Manager, zo zijn er dus 11 nieuwe A-Team Managers bijgekomen. Deze sprong voorwaarts heeft onze prestaties in de life sciences industrie naar ongekende hoogtes gebracht.

Het Advipro ATM-team: een krachtige uitbreiding

Ons Advipro ATM-team, bestaande uit onze A-Team Managers, vormt de kern van onze strategische besluitvorming en operationele uitvoering. Door onze recente groei en succes hebben we het team uitgebreid tot maar liefst 15 leden

Deze uitbreiding is een rechtstreeks gevolg van de groei van ons bedrijf en de toenemende vraag naar onze diensten in de life sciences.

Uiteraard werden de nieuwe managers grondig opgeleid, zodat ze hun nieuwe functie met de vereiste kennis konden uitoefenen.

Betere betrokkenheid bij klanten en het ATM-team

Een van de belangrijkste redenen voor de uitbreiding van ons ATM- team is om de betrokkenheid bij onze klanten en ons interne A-Team te vergroten. Met een groter team van A-Team Managers kunnen we een nog nauwere relatie opbouwen met onze klanten. 

Hierdoor zijn we beter in staat om hun specifieke behoeften en uitdagingen te begrijpen en ondersteunen maar ook op maat gemaakte oplossingen te bieden die voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen.

Daarnaast hebben de ATM's als belangrijke pijler de opvolging van het Advipro A-Team, door feedbackgesprekken te voeren en hun bij de klant te ondersteunen.

ATM-meeting
  • Amber Poelemans
    “Door op regelmatige basis samen te zitten met onze A-Team leden kunnen we hen op een persoonlijke manier en van op de eerste lijn ondersteunen op hun projecten en in hun persoonlijke groei. Door de uitbreiding van het ATM-team hebben we als ATM’s de mogelijkheid om dichter bij de klant te staan en zo goed te weten wat er speelt en wat de noden zijn bij de klant.”
    Amber Poelemans | A-Team Manager - Senior QC & Lab Equipment

Verbeterde communicatie voor succesvolle samenwerking

Een andere belangrijke drijfveer achter de uitbreiding van ons ATM-team is het verbeteren van de communicatie binnen ons bedrijf. 

Met meer managers aan boord kunnen we efficiënt communicatiekanalen opzetten en een naadloze samenwerking tussen verschillende teams en afdelingen bevorderen

Dit resulteert in een soepele uitwisseling van informatie, snellere besluitvorming en operationele efficiëntie.

ATM-meeting
  • Aline Acke
    “ De rol van A-Team Manager is een fijne extra uitdaging bovenop mijn huidige projectwerk. We zetten als A-Team Manager in op een nauw contact met onze teamleden op project en krijgen hierdoor ook zelf de kans om verder te ontwikkelen binnen een meer people management rol. Het geeft veel voldoening om bij te dragen aan de connectie tussen Advipro en zijn werknemers en op deze manier te verzekeren dat iedereen van ons team gelukkig is op project!”
    Aline Acke | A-Team Manager - Process Engineer

Het ATM-team als innovators in de life sciences industrie

Met 15 getalenteerde en ervaren managers in ons ATM-team zijn we uitstekend gepositioneerd om te innoveren in de life sciences industrie. Deze uitbreiding stelt ons in staat om meer expertise, diversiteit en creativiteit te bieden aan onze klanten. 

Samen met het A-Team vormen we een krachtig team dat gedreven is om opdrachten tot een goed eind te brengen en nieuwe oplossingen te ontwikkelen.

Conclusie

De aanzienlijke uitbreiding van ons ATM-team is een directe weerspiegeling van de groei en het succes van Advipro in de life sciences sector. 

Met 11 nieuwe managers die zich bij ons team hebben aangesloten, zijn we beter in staat om te voldoen aan de behoeften van onze klanten, de betrokkenheid te vergroten en onze communicatie te versterken binnen Advipro maar ook bij de klant. 

Het Advipro ATM-team blijft een drijvende kracht achter onze innovatie en succes, terwijl we gezamenlijk streven naar uitmuntende prestaties in deze essentiële sector. 

ATM-meeting